20 червня на стадіоні «Спартак» у Коростені відбулося принципове протистояння чемпіонату Житомирської області, в якому СК «Коростень/Агро-Нива» приймав ФК «VIVAD».
Про це 21 червня розповіли у спортивній команді.
“Наша команда активно увійшла у гру та вже на 13-й хвилині відкрила рахунок. Після боротьби у штрафному майданчику суперника найспритнішим виявився капітан Андрій Шевчук, який точним ударом відправив м'яч у сітку воріт.
На 17-й хвилині зустріч була призупинена через оголошення повітряної тривоги. Після відновлення матчу коростенці продовжили діяти гостро в атаці та на 36-й хвилині збільшили свою перевагу. Після швидкої атаки Сергій Гурко точним ударом у кут воріт зробив рахунок 2:0.
У другому таймі гостям вдалося скоротити відставання на 49-й хвилині зусиллями Богдана Мосійчука, а на 71-й хвилині Ілля Поліщук встановив підсумковий рахунок матчу — 2:2.
Дякуємо вболівальникам за підтримку команди на трибунах стадіону «Спартак»! Разом — до перемог!”, - наголошується у повідомленні.







