17 серпня на Соборному майдані у Житомирі зібралися військовослужбовці Збройних сил України, щоб підтримати свого колегу, якому погрожували рекетири і вимагали неіснуючий борг.
Про це повідомляє Суспільне Житомир.
Близько 40 військових зібралися і вимагають справедливого суду та взяття під варту рекетирів. У них є побоювання, що учасників угруповання можуть відпустити під заставу.
"Хочу пересвідчитися, що суд прийме справедливе рішення і візьме затриманих 16 серпня рекетирів під варту", — розповів журналістам військовослужбовець ЗСУ Петро.
![Близько 40 військових зібралися у Житомирі та вимагають справедливого суду і взяття під варту рекетирів Близько 40 військових зібралися у Житомирі та вимагають справедливого суду і взяття під варту рекетирів](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/70f56edf7212a9d1.jpg)
![Близько 40 військових зібралися у Житомирі та вимагають справедливого суду і взяття під варту рекетирів Близько 40 військових зібралися у Житомирі та вимагають справедливого суду і взяття під варту рекетирів](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/bc6b7e671222714d.jpg)
Нагадаємо, правоохоронці затримали учасників злочинного угруповання з Житомирщини, які спеціалізувалися на вибиванні неіснуючих боргів. Однією з їхніх жертв став військовий з Житомира, у якого вимагали 190 тисяч гривень.
Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday